En Lv Russian  
 Sunday, 14 April 2024
Plašākais video kameru klāsts no Eneo   Print 

Jums nepieciešama laba, bet ne pārāk dārga video kamera? Nekādu problēmu – Jūsu rīcībā ir Eneo. Tā ir pazīstamā Vācijas koncerna Videor Technical jaunā preču zīme, kas ir kļuvusi par populāru ne tikai Eiropā, bet arī pie mums.

Eneo kameras raksturo ne tikai kvalitāte, bet arī nelieli izmēri un pievilcīgs dizains – piemēram, populārā CANDID sērija (kameras izmērs tikai 55x55x204 mm), kas ir domāta gan lietošanai telpās, gan arī ārpus tām (aizsardzības klase IP 66).

 

 

Diskrētai novērošanai naktī ļoti praktisks ir jaunais VKC-132IR/W3 modelis. Tā ir 1/3” formāta krāsu/mb kamera aizsargapvalkā lietošanai ārpus telpām (aizsardzības klase IP 66), kuru raksturo ne tikai 480 tv līniju izšķiršanas spēja un F1.3/3.8...9.5 mm objektīvs, bet arī kameras korpusā iebūvēts infrasarkanās (neredzamās) gaismas avots, kas nodrošina kameras darbu mb režīmā līdz pat 0.15 lux nelielam apgaismojumam.

Kamerai nepieciešama 12 VDC vai 24 VAC barošana.

 

Veikaliem un birojiem, ražošanas cehiem un degvielas uzpildes stacijām – dažādiem biznesa objektiem noder Eneo VKC 1320 krāsu kamera. To raksturo 480 tv līniju izšķiršanas spēja, F1.2/3.3...8 mm objektīvs un gaismas jūtība līdz pat 0.4 lux. Kompaktais korpuss, uzticama attēla kvalitāte un pievilcīga cena ir neapšaubāms šīs kameras popularitātes iemesls. Kameras barošana no 230 VAC sprieguma.

 

Protams, Eneo kameru klāstā ir arī parastas melnbaltā attēla un krāsu kameras, kuras jākomplektē ar atsevišķu objektīvu atbilstoši novērošanas nepieciešamībai. Pilns Eneo videonovērošanas iekārtu klāsta katalogs ir atrodams šeit - http://www.videortechnical.com/documents/editorialInfo/pdf/katalog/
Catalogue_11_04_en.pdf
(Uzmanību! Liels fails - 20,6 Mb, nepieciešams Adobe Reader)