En Lv Russian  
 Sunday, 14 April 2024
Teleste - video un datu pārraide pa optiskajiem kabeļiem   Print 

Vai Jūs zināt, kuram ražotājam ir labākās profesionālās video, audio un datu pārraides iekārtas pa optiskajiem kabeļiem?

Labas lietas nav tālu jāmeklē - tas ir koncerns Teleste no Turku, Somijā. Un Baltijas valstīs, protams, vislabākās iekārtas izplata visprofesionālākais drošības sistēmu tirgotājs - TIPS INT.

Uzmanību! No 1.septembra spēkā mūsu jaunā cenu lapa ar vairākiem jauniem produktiem!

Šķiet, jau ir pagājuši laiki, kad optiskie kabeļi bija dārga eksotika. Mūsdienās aizvien vairāk un vairāk, visdažādākajos projektos vītā pāra vai koaksiālo kabeļu vietā tiek izmantota pārraide pa optiskajiem tīkliem.

Kādas ir optiskā kabeļa priekšrocības?

  • Nezūdoša signāla kvalitāte ievērojamā attālumā (līdz 7 km izmantojot multimode tipa kabeļus un līdz pat 50 km izmantojot singlemode tipa kabeļus)
  • Imunitāte pret apkārtējās vides elektromagnētisko starojumu
  • Iespēja pa vienu dzīslu veikt vienlaicīgu vairāku signālu pārraidi abos virzienos, nezaudējot to kvalitāti

Teleste pārraides iekārtas ir izmantotas gan Rīgas, gan arī Liepājas pilsētu videonovērošanas projektos, Ventspils Tirdzniecības ostā, Rīgas lidostā un daudz kur citur, kur nepieciešama uzticama un kvalitatīva video, kameru vadības un citu datu signālu pārraide. Pilns Teleste iekārtu katalogs meklējams šeit: http://www.teleste.com/dm/file.phtml?id=1006 (Pdf fails, 1,1 Mb, nepieciešams Acrobat Reader).

Protams, esam vienmēr gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem par Teleste sistēmām. Starp citu, firmām, kuru pamatnodarbošanās ir optisko tīklu projektēšana un izveide, piedāvājam pašas labākās iekārtu cenas! Zvaniet mums!