En Lv Russian  
 Sunday, 14 April 2024
Colortag - tagad arī pie mums!   Print 

Zviedrijas ražotāja ColorPlast AB izstrādātais ar tintes kapsulu aprīkotais apģērbu aizsargpiekars Colortag ir viens no visefektīvākajiem līdzekļiem, kā nosargāt savu preci ne tikai pret nesankcionētu iznešanu no veikala, bet arī pret manipulācijām ar aizsardzības elementiem.

Tikko zaglis mēģinās ar varu izraut fiksējošo adatu, vai pielietos "smalkākas" metodes kā "izgriešanu", vai "uzsildīšanu" ar šķiltavām, no kapsulas ar 2 atmosfēru lielu spiedienu izšļāksies praktiski nenomazgājama tinte, kas padarīs iekāroto apģērba gabalu nevērtīgu, bet neveiksmīgo zagli - iezīmēs. Savukārt piekara trauksmes elements aktivizēs drošības "vārtiņus", ja ar to marķēto preci tiks mēģināts iznest no veikala.

Colortag ir ne tikai pirmais komerciāli veiksmīgais "tintes" aizsargpiekars, tas neskatoties nedz uz savu samērā augsto cenu, nedz uz jau gadiem nemainīgo ārējo izskatu, ir populārs visā pasaulē - pat tādās tālās valstīs kā Japāna. No līdzīgiem citu ražotāju izstrādājumiem to atšķir gan kvalitatīva tintes kapsula, kas nesprāgs piekaram nejauši nokrītot; gan arī pati tinte, kas nesasalst līdz pat -30 grādiem, ir nenomazgājama no apģērba un arī uz cilvēka ādas tā noturas vairākas dienas. Protams, aizsargpiekaram ir drošs "codelock" tipa 4-lodīšu slēdzējmehānisms. Uz aizsargpiekara ir iespējams brīdinošs teksts latviešu, lietuviešu, igauņu un krievu valodās.

Bez attēlā redzamā 8.2 Mhz RF drošības sistēmām domātā piekara ir pieejami arī AM un EM tehnoloģiju piekari un īpašas ar "tintes" kapsulu aprīkotas adatas, kas piemērotas visu vadošo ražotāju piekariem (arī Sensormatic!).

Jūsu veikalā nav drošības sistēmas, jo uzskatāt to par dārgu un, iespējams, neefektīvu risinājumu? Tad varbūt tieši Jums būs piemērots Colortag Multi piekars (bez trauksmes elementa). Tā noņemšana bez speciālā "codelock" tipa noņēmēja nav iespējama un jebkura manipulācija ar varu beigsies ar tintes "salūtu".

Zvaniet un veiciet savu pasūtījumu jau tūlīt!