En Lv Russian  
 Sunday, 14 April 2024
HeiTel, tagad arī hibrīdsistēma   Print 
Vācijas vadošais digitālā video ieraksta iekārtu un attēlu pārraides sistēmu ražotājs HeiTel papildinājis savu produktu klāstu ar hibrīdsistēmu sēriju CamDisc HNVR un mobilā ieraksta ar GPS atzīmi iekārtu CamServer 2c

CamDisc HNRV hibrīdsistēma nodrošina līdz pat 10 analogo vai IP kameru video ierakstu. Tā atbalsta visu populārāko IP kameru ražotāju produktus. Pateicoties HeiTel radītajai HTCompress sistēmai netiks noslogots tīkls, pat ja izmantosiet megapixel kameras. Plašāku informāciju varēsiet atrast šeit.

Savukārt jau esošo un nākotnē plānojamo CamDisc SVR iekārtu īpašinieki var pieslēgt ierakstam IP kameras arī uz šīm HeiTel iekārtām! Nepieciešama tikai jaunākās programmatūras ielāde (kas bezmaksas pieejama HeiTel mājas lapā) un "aiziet"! Saderīgās IP kameras (piemēram, Eneo GX sēriju) varat arī iegādāties no mums.

Nepieciešams mobilais ieraksts? Izmēģiniet jauno CamServer 2c, kas nodrošina 1 analogās un 1 IP kameras ierakstu uz CF (compactflash) atmiņas kartes, bet komplektā ar GPS/GSM moduli var nodrošināt arī GPS datu atzīmi videoierakstā un attēlu pārraidi GSM/GPRS tīklā!

http://www.heitel.com/upload/downloads/en/04-data-sheets/english/pr_cs2c_gb_web.pdf